Skip to Content
Advil Alergija in zastoji Relief tablete, Bolečina Reliever, Zvišana telesna temperatura Reduktor in Alergija Relief z Ibuprofen, Fenilefrin HCl in Klorfeniramin Maleat 4 mg - 20 Obložene tablete

Price:

13,09 €


Advil Alergija in zastoji Relief tablete, Bolečina Reliever, Zvišana telesna temperatura Reduktor in Alergija Relief z Ibuprofen, Fenilefrin HCl in Klorfeniramin Maleat 4 mg - 20 Obložene tablete

https://nutricity.si/shop/brsrmat5oubqialv-advil-alergija-in-zastoji-relief-tablete-bolecina-reliever-zvisana-telesna-temperatura-reduktor-in-alergija-relief-z-ibuprofen-fenilefrin-hcl-in-klorfeniramin-maleat-4-mg-20-oblozene-tablete-75184 https://nutricity.si/web/image/product.template/75184/image_1920?unique=daddc1f

Stock Expiry Date*: 11-11-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • En paket 20 obloženih tablet Advil Alergy in Congestion Relief tablet, Reliever bolečine, Reliever vročine in lajšanje alergije z ibuprofenom, fenileprinom HCl in klorfeniramin Maleatom 4 mg
  • 200 mg ibuprofen bolečine zdravila začasno ublaži vročino, manjše telesne bolečine in glavobol
  • Fenilefrin HCl 10 mg tablete s klorfeniramin maleatom 4 mg delujejo skupaj za lajšanje sinusnega tlaka, lajšanje nosne zamašenosti, lajšanje izcedka iz nosu in lajšanje otekline nosne sluznice
  • Obložen Advil Alergija in Congestion tablete so enostavno prenosni, tako da imate lahko alergija olajšava pripravljena, ko jo potrebujete
  • Alergija in zdravilo proti bolečinam za odrasle in otroke, stare 12 let ali več

13,09 € 13.09 EUR 13,09 € DDV vključen

Not Available For Sale

(0,65 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Blagovna znamka
  • Število enot
  • Obrazec predmeta
  • Teža predmeta
  • Koristi za izdelke
  • Število postavk
  • Način odmerjanja
  • Izdelovalec
  • Dimenzije predmeta L x W x H
  • Sestavine
  • Vrsta izdelka
  • Posebne uporabe za proizvode
  • Aktivne sestavine
  • UPC
  • Identifikacijska številka svetovne trgovine
  • Ime vrste paketa
  • Ciljno občinstvo
  • Sestavine
  • Vrsta izdelka
  • Blagovna znamka
  • Blagovno ime
  • Opis starostnega območja
  • Vrsta zabojnika
  • Dimenzije postavke
  • Dodatne značilnosti
  • Ciljna uporaba del telesa

Ta kombinacija ne obstaja.

Kontaktirajte nas
Alergija Medicina
Sestavine glicerin, silicijev dioksid, Sukraloza, Titanov dioksid, Karnauba vosek, hipromeloza, smukec, Lecitin, srednjeverižni trigliceridi, mikrokristalna celuloza, maltodekstrin, polidekstroza, premreženi natrijev karmelozat, Koruzni škrob, mlečna kislina, polivinilalkohol, Triacetin, Gliceril behenat, umetni okusi, Želatiniran škrob, Xanthan Gum., Koloidni silicijev dioksid, Pharmaceutical Ink, Synthetic Iron Oxide, Inactive Ingredients: Acesulfame Potassium, Propyl Gallate, Active Ingredients: (in each tablet) Chlorpheniramine Maleate 4mg - Antihistamine. Ibuprofen 200mg (NSAID)* - Pain Reliever/Fever Reducer. Phenylephrine HCl 10mg - Nasal Decongestant. *nonsteroidal anti-inflammatory drug
Aktivne sestavine Fenilefrin Hcl, ibuprofen
Ciljno občinstvo Odrasle osebe z enospolnim spolom, Otroci z unisexom
Sestavine Glicerin, Lecitin, hipromeloza, Maltodekstrin, Titanov dioksid, Ikrokristalinska celuloza, Želatina, Silicijev dioksid, smukec, Koruzni škrob, Mlečna kislina, Umetne arome, Karnaub, Sukraloza, Triacetin, Polivinil alkohol, Polidekstroza, premreženi natrijev karmelozat, Gliceril behenat, Xanthan Gum., Koloidni silicijev dioksid, Srednje-kavinski trigliceridi, Farmacevtska črnila, propil galat, Neaktivne sestavine: kalijev acesulfam, Sintetični železov oksid, Klorfeniramin maleat 4 mg
Blagovna znamka Advil
Število enot Število 20
Obrazec predmeta Tablete
Teža predmeta 1.13 Unce
Koristi za izdelke Nadzor alergije
Število postavk 1
Način odmerjanja Tablete
Izdelovalec Haleon US Services Inc.
Dimenzije predmeta L x W x H 4. 25 X 3. 27 X 0, 75 palcev
Vrsta izdelka Alergija Medicina
Posebne uporabe za proizvode Alergija
UPC 305730196208
Identifikacijska številka svetovne trgovine 00305730196208
Ime vrste paketa Škatla
Vrsta izdelka Zdravila
Blagovna znamka Advil
Blagovno ime Advil
Opis starostnega območja Odrasli
Vrsta zabojnika Steklenica
Dimenzije postavke 4.25 x 3.27 x 0.75 inches
Dodatne značilnosti Hitro ukrepanje
Ciljna uporaba del telesa Oči
  • Buy Four or More Offer

    Prejmite 5 % popusta ob nakupu 4 ali več izdelkov

  • Next Purchase Offer
    Pri naslednjem nakupu prejmite 5% popusta.
  • Ships From(Slovenia)
    Naročila se obdelujejo in pošiljajo iz Brooklyna, ZDA.
  • Delivery Offer(Slovenia)
    Brezplačna dostava pri kvalificiranih naročilih.
Delivery Detail
Ocenjeni časi dostave: 12–26 dni (mednarodno).
3–6 dni (domače).
Safe Checkout
Zagotovljeno varno plačilo
Return Policy

30-dnevna garancija vračila
Nakupi, podprti s samozavestjo, z 30-dnevno podporo vračila.

Free Return Pickup
Brezplačen prevzem vračila na voljo
Poskrbeli bomo za vračila od vaših vrat brez dodatnih stroškov.
SKU
BRSRMAT5OUBQIALV
Kategorija
Zdravstvena oskrba , Pretirana zdravila , Alergija, Sinus & Astma , Alergija Medicina
Barcode
305730196208
Tags

 

Advil Alergija in kongescija Relief tablete ustaviti težko alergijo in sinusne simptome v njihovih skladbah. Ta alergija in sinusni zdravil zagotavlja več-simptom olajšave v eni tableti. Vsak odmerek vsebuje ibuprofen 200 mg – anti vnetno lajšanje bolečine in zmanjšanje zvišane telesne temperature, ki se bori proti glavobolu, vročini in bolečinam v telesu. Fenilefrin HCl 10 mg – nosni dekongestiv – in klorfeniramin maleat 4 mg – antihistaminik – skupaj upravljata izcedek iz nosu, kihanje, sinusni tlak, zamašen nos in otekanje ter srbeče, vodene oči. Samo ena od teh tablet pomaga nadzorovati težko alergijo in sinusne simptome za štiri ure. Te tablete za lajšanje alergije so lahko prenosne, zaradi česar ste vedno pripravljeni na sinusno zdravilo, kadar se pojavijo simptomi. Zaupajte Advil za nadzor alergije in sinusne simptome.

Pomembne informacije

Sestavine

Aktivne sestavine: (v vsaki tableti) Klorfeniramin Maleat 4 mg - Antihistaminik. Ibuprofen 200 mg (NSAID)* - Bolečina Reliever/sredstvo za zmanjševanje vročine. Fenilefrin HCl 10mg - nazalni dekongestiv. * nesteroidno protivnetno zdravilo; Neaktivne sestavine: acesulfam kalij, umetne arome, karnauba vosek, koloidni silicijev dioksid, koruzni škrob, premreženi natrijev karmelozat, glicerol, glicerol behenat, hipromeloza, laktna kislina, lecitin, maltodekstrin, srednje-chain trigliceridi, mikrokristalna celuloza, farmacevtska črnila, polidekstroza, polivinilalkohol, predgelirani škrob, propil galat, silicijev dioksid, sukraloza, sintetični železov oksid, smukec, titanov dioksid, triacetin, ksantan gum.

Pravna odpoved

Izjave o prehranskih dopolnilih FDA ni ocenila in niso namenjene diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni ali zdravstvenega stanja.

Dimenzije proizvodov

4, 25 x 3, 27 x 0, 75 palcev; 1, 13 unč

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28255 Gls Group 984230872585 2026-09-28 Track
NC27041 Trackyourparcel 373165001924722338 2026-09-28 Track
NC23744 Trackyourparcel V34648E0008732 2026-09-23 Track
NC17159 Dpd 05167987786858 2026-08-07 Track
NC15330 Dpd 05167987771266 2026-07-21 Track
NC10040 Dpd 05167987734432 2026-07-21 Track

Izjava o omejitvi odgovornosti
Prehranski dodatki niso zdravila. Izdelki, prodani na tej spletni strani, niso namenjeni diagnosticiranju, zdravljenju, ozdravljenju ali preprečevanju kakršne koli bolezni. Če imate zdravstveno stanje, se vedno posvetujte s kvalificiranim zdravstvenim delavcem pred uporabo. Posamezni rezultati se lahko razlikujejo. Z oddajo naročila se strinjate, da boste upoštevali uvozne predpise vaše države. Pokrivamo ustrezne dajatve in davke, kjer je to navedeno.

*Informacije o datumu poteka:
Prosimo, upoštevajte, da se datum poteka lahko razlikuje od serije do serije. Vendar pa zagotavljamo, da imajo vsi izdelki, poslani našim strankam, veljavno dobo uporabe in ne bodo potekli ob času dostave.