Skip to Content
Aspirin s pravočasnim nizkim odmerkom 81 mg za odrasle - bolečina Reliever za manjše bolečine in reducirajočo zvišano telesno temperaturo - v primerjavi z aktivno sestavino pri Bayer - z nizko jakostjo enterični aspirin - 500 tablet

Price:

8,88 €


Aspirin s pravočasnim nizkim odmerkom 81 mg za odrasle - bolečina Reliever za manjše bolečine in reducirajočo zvišano telesno temperaturo - v primerjavi z aktivno sestavino pri Bayer - z nizko jakostjo enterični aspirin - 500 tablet

https://nutricity.si/shop/brsroaicbedrs3dd-aspirin-s-pravocasnim-nizkim-odmerkom-81-mg-za-odrasle-bolecina-reliever-za-manjse-bolecine-in-reducirajoco-zvisano-telesno-temperaturo-v-primerjavi-z-aktivno-sestavino-pri-bayer-z-nizko-jakostjo-entericni-aspirin-500-tablet-71176 https://nutricity.si/web/image/product.template/71176/image_1920?unique=e962171

Stock Expiry Date*: 05-04-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 𝐑𝐞𝐥𝐢𝐞𝐟 𝐟𝐨𝐫 𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲𝐝𝐚𝐲 𝐀𝐜𝐡𝐞𝐬 & 𝐏𝐚𝐢𝐧𝐬: TIME-CAP LABS low-dose Aspirin 81mg provides temporary relief from headaches, toothaches, muscle aches, menstrual pain, joint discomfort, and minor body aches. A dependable NSAID pain reliever for adults seeking steady, everyday comfort.
  • 𝐄𝐧𝐭𝐞𝐫𝐢𝐜 𝐂𝐨𝐚𝐭𝐞𝐝 𝐟𝐨𝐫 𝐆𝐞𝐧𝐭𝐥𝐞 𝐃𝐢𝐠𝐞𝐬𝐭𝐢𝐨𝐧: Each enteric-coated tablet features a delayed-release design that helps it pass through the stomach before dissolving. Suitable for adults and teens 12 years and older seeking a gentle digestion experience while receiving temporary pain relief and fever reduction when used as directed.
  • 𝐌𝐚𝐝𝐞 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐞 𝐔𝐒𝐀, 𝐅𝐃𝐀-𝐀𝐮𝐝𝐢𝐭𝐞𝐝 𝐅𝐚𝐜𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲: Manufactured in an FDA-compliant US facility, using monitored production practices to help ensure consistent strength, uniformity, and coating integrity. Each bottle is produced with attention to quality so you can rely on every tablet.
  • 𝐄𝐚𝐬𝐲, 𝐄𝐯𝐞𝐫𝐲𝐝𝐚𝐲 𝐃𝐨𝐬𝐢𝐧𝐠: TIME-CAP LABS tablets are shaped for comfortable daily use, making them simple to take whether you’re at home, at work, or on the go. A practical option for pill organizers, travel kits, or keeping in your medicine cabinet for quick, everyday relief.
  • 𝐋𝐨𝐧𝐠-𝐋𝐚𝐬𝐭𝐢𝐧𝐠 𝟓𝟎𝟎-𝐂𝐨𝐮𝐧𝐭 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐥𝐲: Provides a long-lasting supply for adults who want reliable pain relief readily available for everyday aches and discomforts. A practical way to stay prepared without frequent trips to the store.

8,88 € 8.88 EUR 8,88 € DDV vključen

Not Available For Sale

(0,02 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Blagovna znamka
  • Število enot
  • Obrazec predmeta
  • Teža predmeta
  • Koristi za izdelke
  • Število postavk
  • Način odmerjanja
  • Izdelovalec
  • Dimenzije predmeta L x W x H
  • Sestavine
  • Vrsta izdelka
  • Posebne uporabe za proizvode
  • Aktivne sestavine
  • UPC
  • Ciljno občinstvo
  • Sestavine
  • Vrsta izdelka
  • Blagovna znamka
  • Blagovno ime
  • Opis starostnega območja
  • Vrsta zabojnika
  • Številka modela
  • Dimenzije postavke
  • Način sproščanja odmerka
  • Dodatne značilnosti
  • Ciljna uporaba del telesa

Ta kombinacija ne obstaja.

Kontaktirajte nas
Aspirin
Blagovna znamka Inc., TIME-CAP LABS
Koristi za izdelke Zdravje srca, Olajšanje bolečine, Nadzor artritisa, Nadzor zvišane telesne temperature, glavobol olajšanje, Olajšanje bolečine v hrbtu
Izdelovalec Inc., TIME-CAP LABS
Sestavine Titanov dioksid, Karnauba vosek, natrijev lavril sulfat, škrob, smukec, Trietil citrat, mikrokristalna celuloza, premreženi natrijev karmelozat, polisorbat 80, Koloidni silicijev dioksid, Natrijev hidroksid, Kopolimer metakrilne kisline, Active ingredient (in each tablet) Aspirin 81 mg (NSAID) nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: anhydrous lactose, D&C yellow #10 aluminum lake, iron oxide ochre, simethicone
Posebne uporabe za proizvode Artritis, bolečine v mišicah, Zobobol, Hrbtenica, glavobol
Sestavine m, premreženi karmelozat, Titanov dioksid, Ikrokristalinska celuloza, smukec, Karnaub, Natrijev lavrilsulfat, Natrijev hidroksid, Metikon, Trietil citrat, Polisorbat 80, Koloidni silicijev dioksid, Kopolimer metakrilne kisline, #10 Aluminsko jezero, Active Sestavine (v vsaki tableti) Aspirin 81 Mg (napoved) nesteroidno protivnetno zdravilo. Neaktivne sestavine: brezvodna laktoza, Železov oksid Ochre
Blagovna znamka Inc., Laboratoriji s časovnim žigom, Time-Cap Labs, Inc.
Blagovno ime TIME-CAP LABS, Inc.
Dodatne značilnosti Ciljno, Pain Reliever
Število enot 500,0 Število
Obrazec predmeta Tableta
Teža predmeta 3.21 Ounce
Število postavk 1
Način odmerjanja Tableta
Dimenzije predmeta L x W x H 3.66 X 2.1 X 2.1 Palci
Vrsta izdelka Aspirin
Aktivne sestavine Aspirin
UPC 349483181500
Ciljno občinstvo Odrasle osebe z enospolnim spolom
Vrsta izdelka Zdravila
Opis starostnega območja Odrasli
Vrsta zabojnika Steklenica
Številka modela TS0417-B700ML-M1062
Dimenzije postavke 3.66 x 2.1 x 2.1 inches
Način sproščanja odmerka Zapozneli izpust
Ciljna uporaba del telesa Celotno telo
  • Buy Four or More Offer

    Prejmite 5 % popusta ob nakupu 4 ali več izdelkov

  • Next Purchase Offer
    Pri naslednjem nakupu prejmite 5% popusta.
  • Ships From(Slovenia)
    Naročila se obdelujejo in pošiljajo iz Brooklyna, ZDA.
  • Delivery Offer(Slovenia)
    Brezplačna dostava pri kvalificiranih naročilih.
Delivery Detail
Ocenjeni časi dostave: 12–26 dni (mednarodno).
3–6 dni (domače).
Safe Checkout
Zagotovljeno varno plačilo
Return Policy

30-dnevna garancija vračila
Nakupi, podprti s samozavestjo, z 30-dnevno podporo vračila.

Free Return Pickup
Brezplačen prevzem vračila na voljo
Poskrbeli bomo za vračila od vaših vrat brez dodatnih stroškov.
SKU
BRSROAICBEDRS3DD
Kategorija
Zdravstvena oskrba , Pretirana zdravila , Reševalci bolečine , Aspirin
Barcode
349483181500
Tags

 

Pomembne informacije

Varnostne informacije

Opozorilo: Reyev sindrom: Otroci in najstniki, ki imajo ali okrevajo po noric ali gripi podobnih simptomih, ne smejo uporabljati tega zdravila. Pri uporabi tega zdravila, če pride do sprememb v vedenju s slabostjo in bruhanjem, se posvetujte z zdravnikom, ker so ti simptomi lahko zgodnji znak Reyevega sindroma, redke, vendar resne bolezni. Opozorilo o alergiji: Aspirin lahko povzroči hudo alergijsko reakcijo, ki lahko vključuje: koprivnico, otekanje obraza, astmo (zasoplost), šok. Opozorilo o krvavitvi v želodcu: Zdravilo vsebuje nesteroidna protivnetna zdravila, ki lahko povzročijo hude želodčne krvavitve. Možnost je večja, če: ste stari 60 let ali več; ste imeli želodčne razjede ali težave s krvavitvami; jemljete redčenje krvi (antikoagulant) ali steroidno zdravilo; jemljete druga zdravila, ki vsebujejo recept ali nesteroidna protivnetna zdravila (aspirin, ibuprofen, naproksen ali drugo); imate 3 ali več alkoholnih pijač vsak dan med uporabo tega izdelka; vzemite več ali dlje časa, kot je določeno. Ne uporabljajte zdravila, če ste alergični na aspirin ali katero koli drugo sredstvo za lajšanje bolečin/sredstvo za zmanjšanje telesne temperature. Pred uporabo zdravnika vprašajte, če; za vas velja opozorilo o krvavitvah v želodcu; imate težave z želodcem, kot so zgaga; imate visok krvni tlak, bolezen srca, cirozo jeter ali bolezen ledvic; jemljete diuretike; imate astmo. Pred uporabo se posvetujte z zdravnikom ali s farmacevtom, če jemljete zdravilo na recept za: sladkorno bolezen, protin, artritis. Prenehajte uporabljati zdravilo in vprašajte zdravnika, če se pojavi alergijska reakcija. Nemudoma poiščite zdravniško pomoč.po znakih želodčne krvavitve: občutek omedlevice, bruhanje krvi, krvavo ali črno blato, bolečine v trebuhu, ki se ne izboljšajo, bolečina postane hujša ali traja več kot 10 dni, rdečina ali oteklina, novi simptomi, zvonjenje v ušesih ali izguba sluha. To so lahko znaki resnega stanja.

Sestavine

Active ingredient (in each tablet) Aspirin 81 mg (NSAID) nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: anhydrous lactose, carnauba wax, colloidal silicon dioxide, croscarmellose sodium, D&C yellow #10 aluminum lake, iron oxide ochre, methacrylic acid copolymer, microcrystalline cellulose, polysorbate 80, simethicone, sodium hydroxide, sodium lauryl sulfate, starch, talc, titanium dioxide, triethyl citrate

Navodila

Navodila: z vsakim odmerkom popijte poln kozarec vode; odrasli in otroci, stari 12 let in več: vzemite 4 do 8 tablet vsake 4 ure, da ne presežete 48 tablet v 24 urah, razen če vam tako naroči zdravnik; otroci, mlajši od 12 let: posvetujte se z zdravnikom.

Pravna odpoved

Izjave o prehranskih dopolnilih FDA ni ocenila in niso namenjene diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni ali zdravstvenega stanja.

Dimenzije proizvodov

3,66 x 2,1 x 2,1 palca; 3,21 unče

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28255 Gls Group 984230872585 2026-09-28 Track
NC27041 Trackyourparcel 373165001924722338 2026-09-28 Track
NC23744 Trackyourparcel V34648E0008732 2026-09-23 Track
NC17159 Dpd 05167987786858 2026-08-07 Track
NC15330 Dpd 05167987771266 2026-07-21 Track
NC10040 Dpd 05167987734432 2026-07-21 Track

Izjava o omejitvi odgovornosti
Prehranski dodatki niso zdravila. Izdelki, prodani na tej spletni strani, niso namenjeni diagnosticiranju, zdravljenju, ozdravljenju ali preprečevanju kakršne koli bolezni. Če imate zdravstveno stanje, se vedno posvetujte s kvalificiranim zdravstvenim delavcem pred uporabo. Posamezni rezultati se lahko razlikujejo. Z oddajo naročila se strinjate, da boste upoštevali uvozne predpise vaše države. Pokrivamo ustrezne dajatve in davke, kjer je to navedeno.

*Informacije o datumu poteka:
Prosimo, upoštevajte, da se datum poteka lahko razlikuje od serije do serije. Vendar pa zagotavljamo, da imajo vsi izdelki, poslani našim strankam, veljavno dobo uporabe in ne bodo potekli ob času dostave.