Skip to Content
CalmCo Adult Pomoč za spanje Gummy Bites - ne-Habit oblikovanje podporo za spanje s 25mg difenhidramin, enostavno-chew nočno pomoč Gumies, spodbuja boljši spanec, in padec hitreje, 20 Štetje

Price:

23,12 €


CalmCo Adult Pomoč za spanje Gummy Bites - ne-Habit oblikovanje podporo za spanje s 25mg difenhidramin, enostavno-chew nočno pomoč Gumies, spodbuja boljši spanec, in padec hitreje, 20 Štetje

https://nutricity.si/shop/brsrobt5oejq2ydl-calmco-adult-pomoc-za-spanje-gummy-bites-ne-habit-oblikovanje-podporo-za-spanje-s-25mg-difenhidramin-enostavno-chew-nocno-pomoc-gumies-spodbuja-boljsi-spanec-in-padec-hitreje-20-stetje-123821 https://nutricity.si/web/image/product.template/123821/image_1920?unique=db6c13b

Stock Expiry Date*: 12-06-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Podpora za hitro ukrepanje v spanju: vsak gumijast izdelek vsebuje 25 mg difenhidramina HCl, sestavine za pomoč pri spanju, ki vam jo priporoča zdravnik, ki vam pomaga hitro zaspati in zbuditi občutek osvežitve
  • Easy-to-Chew, Brez tablet potrebni: Uživajte v okusnem, žvečljivem difenhidraminu namesto požiranja tablet za spanje ali kapsul za spanje, zaradi česar je lažje in bolj prijetno pred spanjem
  • Ne-Habit Formula za oblikovanje: Uživajte v mirnem spanju z CalmCo Sleep Aid Gummies. Vsak odmerek ublaži občasno nespečnost in vam pomaga naravno zaspati. Za razliko od melatonin gumijastih gumijev, ki lahko dajo mešane rezultate, so naši gumijasti izdelki narejeni iz istega aktivnega kot nacionalni pripomoček za spanje znamke
  • Trusted & Safe Ingredients: Made with high-quality ingredients, free from unnecessary additives, ensuring a clean and effective sleep aid for adults and children ages 12+
  • Perfect for Travel & On-the-Go: Conveniently packaged for easy use at home or while traveling, so you can get restful sleep wherever you are

23,12 € 23.12 EUR 23,12 € DDV vključen

Not Available For Sale

(1,16 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Blagovna znamka
  • aroma
  • Število enot
  • Obrazec predmeta
  • Teža predmeta
  • Koristi za izdelke
  • Število postavk
  • Način odmerjanja
  • Izdelovalec
  • Dimenzije predmeta L x W x H
  • Sestavine
  • Vrsta izdelka
  • Posebne uporabe za proizvode
  • Aktivne sestavine
  • UPC
  • Ciljno občinstvo
  • Vrsta izdelka
  • Teža predmeta
  • Blagovna znamka
  • Sestavine
  • Blagovno ime
  • Opis starostnega območja
  • Dimenzije postavke
  • Dodatne značilnosti

Ta kombinacija ne obstaja.

Kontaktirajte nas
AIDS za spanje
Koristi za izdelke Zaspi., Zbudi se osveženo, Spodbuja boljši spanec, Pojdi hitreje spat
Sestavine Sukraloza, propilenglikol, Prečiščena voda, škrob, Glukozni sirup, Okusi, Natrijev klorid, Saharoza, arabsko, Polyethylene Glycol 400, Maltitol Solution, povidone K30, Neotam, Active Ingredient (per piece): • Diphenhydramine HCl 25 mg (Nighttime Sleep Aid) Inactive Ingredients: FD&C Red #40, geleol mono and diglycerides, hydroxypropyl betadex, seaweed extract (carrageenan), trisodium citrate dihydrate.
Posebne uporabe za proizvode Spodbuja boljši spanec, Pojdi hitreje spat, Zaspi., Zbudi se osveženo, Pomoč za spanje delavcev v izmeni
Aktivne sestavine Škrob, Natrijev klorid, Saharoza, arome, Prečiščena voda, Sukraloza, propilen glikol, Glukozni sirup, Raztopina maltitola, Polyethylene glycol 400, • Diphenhydramine HCl 25 mg (Nighttime Sleep Aid) Inactive Ingredients: FD&C Red #40, geleol mono and diglycerides, gum arabic, hydroxypropyl betadex, neotame, povidone K30, seaweed extract (carrageenan), trisodium citrate dihydrate.
Ciljno občinstvo Odrasle osebe z enospolnim spolom, Otroci z unisexom
Sestavine Prečiščena voda, arome, Sirup, Saharoza, Škrob, Natrijev klorid, Glikol, Sukraloza, Raztopina maltitola, arabsko, Polietilen glikol 400, Aktivna sestavina (na kos): • Difenhidramin Hcl 25 Mg (nočni spanec) Neaktivne sestavine: Fd&c rdeča #40, Želeol Mono in digliceridi, Hidroksipropil betadeks, Neotam, Povidon K30, Izvleček morskih alg (karagenan), Trinatrijev citrat Dihidrat.
Dodatne značilnosti Travel Friendly Medicine, Easy to Swallow, Fast-Acting Sleep Aid, Gummy Medicine
Blagovna znamka CalmCo
aroma Mešano jagodičje
Število enot Število 20
Obrazec predmeta Gummy
Teža predmeta 3.35 Ounce
Število postavk 1
Način odmerjanja Gumiji
Izdelovalec CalmCo
Dimenzije predmeta L x W x H 2. 25 X 2. 25 X 4 Palci
Vrsta izdelka AIDS za spanje
UPC 313992000973
Vrsta izdelka Zdravila
Teža predmeta 3.35 Ounce
Blagovna znamka Calmco
Blagovno ime CalmCo
Opis starostnega območja Odrasli
Dimenzije postavke 2,25 x 2,25 x 4 palcev
  • Buy Four or More Offer

    Prejmite 5 % popusta ob nakupu 4 ali več izdelkov

  • Next Purchase Offer
    Pri naslednjem nakupu prejmite 5% popusta.
  • Ships From(Slovenia)
    Naročila se obdelujejo in pošiljajo iz Brooklyna, ZDA.
  • Delivery Offer(Slovenia)
    Brezplačna dostava pri kvalificiranih naročilih.
Delivery Detail
Ocenjeni časi dostave: 12–26 dni (mednarodno).
3–6 dni (domače).
Safe Checkout
Zagotovljeno varno plačilo
Return Policy

30-dnevna garancija vračila
Nakupi, podprti s samozavestjo, z 30-dnevno podporo vračila.

Free Return Pickup
Brezplačen prevzem vračila na voljo
Poskrbeli bomo za vračila od vaših vrat brez dodatnih stroškov.
SKU
BRSROBT5OEJQ2YDL
Kategorija
Zdravstvena oskrba , Pretirana zdravila , AIDS za spanje
Barcode
313992000973
Tags

 

Pomembne informacije

Varnostne informacije

Ne uporabljajte: • Za otroke, mlajše od 12 let. • S katerim koli drugim difenhidraminom, celo topikalnimi oblikami. Pred uporabo zdravnika vprašajte, če: • imate težave z dihanjem, kot sta kronični bronhitis ali emfizem • imate glavkom • imate težave z uriniranjem zaradi povečane prostate • jemljete pomirjevala ali pomirjevala. Pri uporabi tega zdravila se lahko pojavi izrazita zaspanost. Zdravilo shranjujte nedosegljivo otrokom! V primeru prevelikega odmerjanja takoj poiščite zdravniško pomoč ali se obrnite na nadzor strupov pri 1-800-222-1222.

Indikacije

Ta izdelek je nočno spanje za odrasle in otroke 12 let in več. Pomaga pri lajšanju občasnih nespečnosti tako, da skrajša čas, ki ga potrebuje, da zaspi in zagotovi bolj zdravo spanje.

Sestavine

Active Ingredient (per piece): • Diphenhydramine HCl 25 mg (Nighttime Sleep Aid) Inactive Ingredients: FD&C Red #40, flavors, geleol mono and diglycerides, glucose syrup, gum arabic, hydroxypropyl betadex, maltitol solution, neotame, polyethylene glycol 400, povidone K30, propylene glycol, purified water, seaweed extract (carrageenan), sodium chloride, starch, sucralose, sucrose, trisodium citrate dihydrate.

Navodila

• Take only 1 dose per day (24 hours) • Chew each piece thoroughly before swallowing. Dosing Chart: • Adults & children 12 years and over: 1 to 2 pieces (25 mg to 50 mg) • Children under 12 years: Do not use.

Pravna odpoved

FDA ni ocenila izjav o tem zdravilu. Ta izdelek ni namenjen diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni. Za vprašanja ali skrbi se obrnite na: 941-02-3270 ali obiščite www.DrKids.com. Narejeno v ZDA. Porazdelitev: CalmCo LLC, Sarasota, FL 34240

Izjave o prehranskih dopolnilih FDA ni ocenila in niso namenjene diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni ali zdravstvenega stanja.

Dimenzije proizvodov

2, 25 x 2, 25 x 4 palcev; 3, 35 unč

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28255 Gls Group 984230872585 2026-09-28 Track
NC27041 Trackyourparcel 373165001924722338 2026-09-28 Track
NC23744 Trackyourparcel V34648E0008732 2026-09-23 Track
NC17159 Dpd 05167987786858 2026-08-07 Track
NC15330 Dpd 05167987771266 2026-07-21 Track
NC10040 Dpd 05167987734432 2026-07-21 Track

Izjava o omejitvi odgovornosti
Prehranski dodatki niso zdravila. Izdelki, prodani na tej spletni strani, niso namenjeni diagnosticiranju, zdravljenju, ozdravljenju ali preprečevanju kakršne koli bolezni. Če imate zdravstveno stanje, se vedno posvetujte s kvalificiranim zdravstvenim delavcem pred uporabo. Posamezni rezultati se lahko razlikujejo. Z oddajo naročila se strinjate, da boste upoštevali uvozne predpise vaše države. Pokrivamo ustrezne dajatve in davke, kjer je to navedeno.

*Informacije o datumu poteka:
Prosimo, upoštevajte, da se datum poteka lahko razlikuje od serije do serije. Vendar pa zagotavljamo, da imajo vsi izdelki, poslani našim strankam, veljavno dobo uporabe in ne bodo potekli ob času dostave.