Dr. Otroci Otroška alergija Relief Medicine z difenhidramin - Predmerjeni eno-uporabni Viale, Otroci Antihistaminik za Sneesing, Runny Nose & Srbeče oči, Mešane Berry Flavor, 20 Število (Pack of 1)
Stock Expiry Date*: 09-10-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Hitra alergija Relief: Oblikovan z difenhidramin HCl (12, 5mg) na 5ml vialo, zaupanja vreden otrok alergija zdravilo, ki pomaga lajšanje kihanje, izcedek iz nosu, in srbeče oči, ki jih povzročajo alergije
- Difenhidramin je antihistaminik in je naveden tudi kot pomoč pri spanju za otroke. Uživanje lahko povzroči zaspanost. Daj samo navedeno količino odmerka
- Udobne predmerjene viale: Brez nereda, brez merjenja; vsaka viala za enkratno uporabo vsebuje natančno odmerjanje, kar olajša dajanje pravilne količine doma ali na poti; zasnovana za otroke, stare od 6 do 12 let.
- Quality & Safe Ingredients: Comes in a delicious mixed berry-flavored oral solution that kids will love; alcohol free, dye free, sugar free, and made without unnecessary additives; manufactured to meet the highest safety and quality standards
- Portable & Travel-Friendly Medicine: TSA-compliant and perfect for on-the-go use; the convenient travel size packaging includes single-dose vials that fit easily in your bag, car, or first-aid kit for quick relief whenever needed; ideal for school, daycare, or travel—no spills, no mess!
| Sestavine | glicerin, sorbitol, Sukraloza, propilenglikol, Prečiščena voda, natrijev benzoat, Xanthan Gum., Mixed Berry Flavor, strawberry flavor, Active Ingredient (per 5 mL Single-Use Vial): Diphenhydramine HCl 12.5 mg (Antihistamine) Inactive Ingredients: Citric acid, tri-sodium citrate |
| Posebne uporabe za proizvode | Pomoč pri spanju, Runny Nos, Pomaga sprostiti smrčanje, and itchy eyes caused by allergies |
| Posebne sestavine | Antihistamine for Kids, Diphenhydramine HCl 12.5 mg |
| Vrsta materiala prosta | Brez sladkorja, Brez alkohola, Brez barve |
| Aktivne sestavine | Glicerin, Voda, Natrijev benzoat, arome, Sukraloza, propilen glikol, sorbitol, Karboksimetilceluloza, Ksilitol, Diphenhydramine HCl 12.5 mg (Antihistamine) Inactive Ingredients: Anhydrous citric acid |
| Ciljno občinstvo | Otroci z unisexom, Children 6 to 12 years |
| Sestavine | Glicerin, prečiščeno, Sukraloza, sorbitol, Jagodna aroma, Natrijev benzoat, propilen glikol, Mešana jagodna aroma, Xanthan Gum., Aktivna sestavina (na 5 ML viala za enkratno uporabo): Difenhidramin Hcl 12,5 Mg (antihistamin) Neaktivne sestavine: citronska kislina, Trinatrijev citrat |
| Število mrežnih vsebin | 1 Bag, 20 Vial |
| Dodatne značilnosti | Travel Friendly Medicine, Easy to Swallow, Fast-Acting Allergy Relief, Hygenic Dispenser, Premeasured Dose |
| Blagovna znamka | Dr. Kids |
| aroma | Mešano jagodičje |
| Število enot | 20.0 Število |
| Obrazec predmeta | tekoči |
| Koristi za izdelke | Temporarily relieves symptoms of hay fever or upper respiratory allergies. Same active as Benadryl |
| Število postavk | 1 |
| Način odmerjanja | tekoči |
| Vključene komponente | Diphenhydramine |
| Izdelovalec | Dr. Kids |
| Dimenzije predmeta L x W x H | 6.5 X 7 X 3.5 Palci |
| Vrsta izdelka | Alergija Medicina |
| UPC | 313992000287 |
| Ime vrste paketa | Škatla |
| Vrsta izdelka | Zdravila |
| Blagovna znamka | Dr. Kids |
| Blagovno ime | Dr. Kids |
| Opis starostnega območja | Ages 6-12 |
| Vrsta zabojnika | Steklenica |
| Dimenzije postavke | 6.5 x 7 x 3.5 inches |
| Ciljna uporaba del telesa | Oči |
-
Prejmite 5 % popusta ob nakupu 4 ali več izdelkov
-
Pri naslednjem nakupu prejmite 5% popusta.
-
Naročila se obdelujejo in pošiljajo iz Brooklyna, ZDA.
-
Brezplačna dostava pri kvalificiranih naročilih.
3–6 dni (domače).
30-dnevna garancija vračila
Nakupi, podprti s samozavestjo, z 30-dnevno podporo vračila.
SKU |
BRSW2CD6OIJWGYD7 |
Kategorija |
Zdravstvena oskrba , Pretirana zdravila , Alergija, Sinus & Astma , Alergija Medicina |
Barcode |
313992000287 |
Tags |
Pomembne informacije
Varnostne informacije
Ne uporabljajte tega zdravila za uspavanje otroka ali z drugimi difenhidramini, vključno z lokalnimi oblikami. Pred uporabo se posvetujte z zdravnikom, če ima vaš otrok težave z dihanjem, kot so kronični bronhitis, ima glavkom, je na dieti z omejenim vnosom natrija ali jemlje pomirjevala ali pomirjevala. Pri uporabi tega zdravila se lahko pojavi zaspanost. Zdravilo shranjujte nedosegljivo otrokom! V primeru prevelikega odmerjanja nemudoma poiščite zdravniško pomoč ali se obrnite na nadzor strupa pri 1- 800-222-1222.
Indikacije
Ta izdelek je antihistaminik za otroke. Začasno lajša simptome senenega nahoda ali alergije zgornjih dihal, vključno z izcedkom iz nosu, kihanjem, srbečimi ali solznimi očmi ter srbenjem nosu ali grla.
Sestavine
Active Sestavine: Citronska kislina, glicerin, mešani okus jagod, propilenglikol, prečiščena voda, natrijev benzoat, sorbitol, okus jagod, sukraloza, trinatrijev citrat, ksantan gumi.
Navodila
Zdravilo ni za odrasle. Natančno upoštevajte navodila za odmerjanje. Vsak odmerek morate dati tako, da izpraznite celotno vsebino viale za enkratno uporabo. Ne prekoračite 6 odmerkov v 24 urah. Navodila za odmerjanje: otrokom, starim od 6 do 11 let, dajte 1 do 2 viali za enkratno uporabo (5 ml vsak) vsake 4 do 6 ur. Ne prekoračite 12 vial v 24 urah.
Pravna odpoved
FDA ni ocenila izjav o tem zdravilu. Ta izdelek ni namenjen diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni. Za vprašanja ali skrbi se obrnite na: 941-02-3270 ali obiščite www.DrKids.com. Narejeno v ZDA. Porazdelitev: CalmCo LLC, Sarasota, FL 34240
Izjave o prehranskih dopolnilih FDA ni ocenila in niso namenjene diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni ali zdravstvenega stanja.
Dimenzije proizvodov
6, 5 x 7 x 3,5 inčev; 6 unč
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC28255 | Gls Group | 984230872585 | 2026-09-28 | Track |
| NC27041 | Trackyourparcel | 373165001924722338 | 2026-09-28 | Track |
| NC23744 | Trackyourparcel | V34648E0008732 | 2026-09-23 | Track |
| NC17159 | Dpd | 05167987786858 | 2026-08-07 | Track |
| NC15330 | Dpd | 05167987771266 | 2026-07-21 | Track |
| NC10040 | Dpd | 05167987734432 | 2026-07-21 | Track |
Izjava o omejitvi odgovornosti
Prehranski dodatki niso zdravila. Izdelki, prodani na tej spletni strani, niso namenjeni diagnosticiranju, zdravljenju, ozdravljenju ali preprečevanju kakršne koli bolezni. Če imate zdravstveno stanje, se vedno posvetujte s kvalificiranim zdravstvenim delavcem pred uporabo. Posamezni rezultati se lahko razlikujejo. Z oddajo naročila se strinjate, da boste upoštevali uvozne predpise vaše države. Pokrivamo ustrezne dajatve in davke, kjer je to navedeno.
*Informacije o datumu poteka:
Prosimo, upoštevajte, da se datum poteka lahko razlikuje od serije do serije. Vendar pa zagotavljamo, da imajo vsi izdelki, poslani našim strankam, veljavno dobo uporabe in ne bodo potekli ob času dostave.









