Skip to Content
Alka-Seltzer Plus maksimalna močMax Sinus Congestion & Pain Medicine, Day + Night Liquid Gels - močno lajšanje prehlada in gripe, + Sinus Congestion za odrasle in otroke 12+ Leta, število 24

Price:

11,43 €


Alka-Seltzer Plus maksimalna močMax Sinus Congestion & Pain Medicine, Day + Night Liquid Gels - močno lajšanje prehlada in gripe, + Sinus Congestion za odrasle in otroke 12+ Leta, število 24

https://nutricity.si/shop/brswgbayafyagd3l-alka-seltzer-plus-maksimalna-mocmax-sinus-congestion-pain-medicine-day-night-liquid-gels-mocno-lajsanje-prehlada-in-gripe-sinus-congestion-za-odrasle-in-otroke-12-leta-stevilo-24-93419 https://nutricity.si/web/image/product.template/93419/image_1920?unique=3babec3

Stock Expiry Date*: 21-04-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Alka-Seltzer Plus Največja moč sinusov, kongestija in bolečine Powermax geli zagotavljajo močno hitro olajšanje *Uporabite po navodilih.
  • Sinus, kongestija in lajšanje bolečine Day in Night Tekoči geli se ne smejo jemati sočasno; Počakajte 4 ure po zadnjem odmerku Noč pred začetkom zdravila dan.
  • Močno olajšanje, dan ali noč, najhujših simptomov sinusov, mraza in gripe
  • Day time formula provides relief from fever, headache, nasal congestion, sinus congestion / pressure, minor aches and pains, cough, and sore throat. In addition to these symptoms, the Night-time formula also helps relieve runny nose & sneezing.
  • Alka-Seltzer Plus Največja moč PowerMax Sinus Prebava in bolečina Medicina je močno zdravilo za prehlad in gripo za odrasle in otroke 12 let in več.
  • Ovojnina je lahko različna
  • HSA/FSA Upravičeno -- Preverite svoj načrt za kritje.

11,43 € 11.43 EUR 11,43 € DDV vključen

Not Available For Sale

(0,48 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Blagovna znamka
  • Število enot
  • Obrazec predmeta
  • Teža predmeta
  • Koristi za izdelke
  • Število postavk
  • Izdelovalec
  • Dimenzije predmeta L x W x H
  • Sestavine
  • Vrsta izdelka
  • Posebne uporabe za proizvode
  • Vrsta materiala prosta
  • Aktivne sestavine
  • UPC
  • Ime modela
  • Identifikacijska številka svetovne trgovine
  • Ime vrste paketa
  • Ciljno občinstvo
  • Sestavine
  • Število mrežnih vsebin
  • Blagovna znamka
  • Vrsta izdelka
  • Blagovno ime
  • Opis starostnega območja
  • Vrsta zabojnika
  • Številka dela proizvajalca
  • Številka modela
  • Dimenzije postavke
  • Dodatne značilnosti

Ta kombinacija ne obstaja.

Kontaktirajte nas
Olajšanje prehlada in gripe
Sestavine glicerin, Želatina, propilenglikol, Prečiščena voda, povidon, Polietilen glikol, Titanov dioksid., šelak, FD&C Blue št. 1, Sorbitol Sorbitan raztopina, Natrijev hidroksid, ferric oxide, Kalijev aluminijev silikat, Dextromethorphan Hydrobromide 10mg, Doxylamine Succinate 6.25mg, Day: Acetaminophen 325mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. Night: Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan Hydrobromide10 mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. Day: FD&C yellow #6, titanium dioxide. Night: D&C yellow No. 10
Aktivne sestavine Dan: acetataminofen 325 Mg, Dekstrometorfan hidrobromid 10 Mg, Fenilefrin hidroklorid 5 Mg. Noč: acetataminofen 325 Mg, Doksilamin sukcinat 6,25 Mg, Phenylephrine Hydrochloride 5 mg.
Sestavine Glicerin, Prečiščena voda, Želatina, Natrijev hidroksid, Povidon, Železov oksid, propilen glikol, Polietilen glikol, Šelak, Fd&c Blue št. 1, Titanov dioksid., Sorbitol Sorbitan raztopina, Dekstrometorfan hidrobromid 10 mg, Dan: acetataminofen 325mg, Doksilamin sukcinat 6,25 mg, Kalijev aluminijev silikat, Dekstrometorfan hidrobromid10 Mg, Fenilefrin hidroklorid 5mg. Noč: acetataminofen 325mg, Fenilefrin hidroklorid 5mg. Dan: Fd&c Rumena #6, Titanov dioksid. Noč: D&c Rumena št. 10
Blagovna znamka ALKA-SELTZER PLUS
Število enot Število 24
Obrazec predmeta Tekoči gel
Teža predmeta 1,76 unče
Koristi za izdelke Nadzor zvišane telesne temperature
Število postavk 1
Izdelovalec Mi/BAYR7
Dimenzije predmeta L x W x H 3.5 X 1.5 X 5 palcev
Vrsta izdelka Olajšanje prehlada in gripe
Posebne uporabe za proizvode Hladno
Vrsta materiala prosta Material type free
UPC 016500583479
Ime modela Alka Seltzer Plus Maximum Strength Medicine Liquid Gels For Adults With Pain Reliever Fever Reducer
Identifikacijska številka svetovne trgovine 00016500583479
Ime vrste paketa R
Ciljno občinstvo Odrasle osebe z enospolnim spolom
Število mrežnih vsebin 24 Count
Blagovna znamka Alka-Seltzer Plus
Vrsta izdelka Zdravila
Blagovno ime ALKA-SELTZER PLUS
Opis starostnega območja Odrasli
Vrsta zabojnika Škatla
Številka dela proizvajalca SB-123
Številka modela SB-123
Dimenzije postavke 3.5 x 1.5 x 5 inches
Dodatne značilnosti Neuporabna
  • Buy Four or More Offer

    Prejmite 5 % popusta ob nakupu 4 ali več izdelkov

  • Next Purchase Offer
    Pri naslednjem nakupu prejmite 5% popusta.
  • Ships From(Slovenia)
    Naročila se obdelujejo in pošiljajo iz Brooklyna, ZDA.
  • Delivery Offer(Slovenia)
    Brezplačna dostava pri kvalificiranih naročilih.
Delivery Detail
Ocenjeni časi dostave: 12–26 dni (mednarodno).
3–6 dni (domače).
Safe Checkout
Zagotovljeno varno plačilo
Return Policy

30-dnevna garancija vračila
Nakupi, podprti s samozavestjo, z 30-dnevno podporo vračila.

Free Return Pickup
Brezplačen prevzem vračila na voljo
Poskrbeli bomo za vračila od vaših vrat brez dodatnih stroškov.

 

Alka-Seltzer Plus Maximum Strength PowerMax Sinus Congestion and Pain Medicine, Day + Night Liquid Gels - the maximum strength formula. Designed to be medicine for adults (and children 12 years and older), this powerful medication provides relief from sinus congestion, pain, headaches, fever, cold and flu symptoms. The daytime liquid gels are a non-drowsy formula to help provide relief from fever, sinus congestion / pressure, headache, minor aches / pain, and nasal congestion, so you can get back to your day routine fast. The nighttime cold and flu medicine also provides relief from fever, cold & flu symptoms, as well as runny nose and sneezing.

Pomembne informacije

Varnostne informacije

Opozorilo za jetra: Ta izdelek vsebuje acetaminofen. Hude poškodbe jeter se lahko pojavijo, če vzamete več kot 4.000 mg paracetamol v 24 urah Z drugimi zdravili, ki vsebujejo acetaminofen 3 ali več alkoholnih pijač vsak dan med uporabo tega izdelka

Sestavine

Day: Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan Hydrobromide10 mg, Phenylephrine Hydrochloride 5mg. Night: Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan hydrobromide 10mg, Doxylamine succinate 6.25mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. Day: FD&C yellow #6, ferric oxide, gelatin, glycerin, polyethylene glycol, potassium aluminum silicate, povidone, propylene glycol, purified water, shellac, sodium hydroxide, sorbitol sorbitan solution, titanium dioxide. Night: D&C yellow No. 10, FD&C blue No. 1, gelatin, glycerin, polyethylene glycol, potassium aluminum silicate, povidone, propylene glycol, purified water, shellac, sodium hydroxide, sorbitol sorbitan solution, titanium dioxide.

Navodila

Dan: Ne vzemite večjega odmerka od priporočenega. Zdravila Day and Night ne jemljite hkrati; počakajte 4 ure po zadnjem odmerku Noči pred začetkom jemanja zdravila. Odrasli in otroci, stari 12 let in več: vzemite 2 kapsuli z vodo vsake 4 ure. Ne prekoračite 6 kapsul v 12 urah ali po zdravnikovih navodilih. Otroci, mlajši od 12 let: ne uporabljajte. Noč: Ne vzemite večjega odmerka od priporočenega. Zdravila Day and Night ne jemljite sočasno; počakajte 4 ure po zadnjem dnevnem odmerku, preden začnete jemati zdravilo Night. Odrasli in otroci, stari 12 let in več: vzemite 2 kapsuli z vodo vsake 4 ure. Ne prekoračite 4 kapsul v 12 urah ali po navodilih zdravnika. Otroci, mlajši od 12 let: ne uporabljajte.

Pravna odpoved

Izjave o prehranskih dopolnilih FDA ni ocenila in niso namenjene diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni ali zdravstvenega stanja.

Dimenzije proizvodov

3,5 x 1,5 x 5 palcev; 1,76 unč

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28255 Gls Group 984230872585 2026-09-28 Track
NC27041 Trackyourparcel 373165001924722338 2026-09-28 Track
NC23744 Trackyourparcel V34648E0008732 2026-09-23 Track
NC17159 Dpd 05167987786858 2026-08-07 Track
NC15330 Dpd 05167987771266 2026-07-21 Track
NC10040 Dpd 05167987734432 2026-07-21 Track

Izjava o omejitvi odgovornosti
Prehranski dodatki niso zdravila. Izdelki, prodani na tej spletni strani, niso namenjeni diagnosticiranju, zdravljenju, ozdravljenju ali preprečevanju kakršne koli bolezni. Če imate zdravstveno stanje, se vedno posvetujte s kvalificiranim zdravstvenim delavcem pred uporabo. Posamezni rezultati se lahko razlikujejo. Z oddajo naročila se strinjate, da boste upoštevali uvozne predpise vaše države. Pokrivamo ustrezne dajatve in davke, kjer je to navedeno.

*Informacije o datumu poteka:
Prosimo, upoštevajte, da se datum poteka lahko razlikuje od serije do serije. Vendar pa zagotavljamo, da imajo vsi izdelki, poslani našim strankam, veljavno dobo uporabe in ne bodo potekli ob času dostave.