Skip to Content
HealthCareAisle Alergija Relief - Fexofenadin Hidroklorid tablete USP, 180 mg, 90 Tablete, Alergija Medication, Non-Drowsy 24-Hour Relief

Price:

17,41 €


HealthCareAisle Alergija Relief - Fexofenadin Hidroklorid tablete USP, 180 mg, 90 Tablete, Alergija Medication, Non-Drowsy 24-Hour Relief

https://nutricity.si/shop/brswggqnov6ra3lk-healthcareaisle-alergija-relief-fexofenadin-hidroklorid-tablete-usp-180-mg-90-tablete-alergija-medication-non-drowsy-24-hour-relief-122718 https://nutricity.si/web/image/product.template/122718/image_1920?unique=77bdedf

Stock Expiry Date*: 05-03-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Fexofenadin je zdravilo za alergije, ki ni alergično na kožo, ki zagotavlja učinkovito lajšanje notranjih in zunanjih alergij.
  • Naš hidroklorid Fexofenadin je antihistaminik, ki začasno lajša simptome alergije zaradi senenega nahoda ali drugih alergij zgornjih dihal, kot so izcedek iz nosu, srbeče, solzne oči, kihanje in srbenje nosu ali grla.
  • Primerljiva z nacionalno blagovno znamko: ima enako zdravilno učinkovino kot Allegra alergija 24 urne tablete*
  • Tablete feksofenadina zagotavljajo 24 ur alergije; Vzemite eno 180 mg tableto z vodo enkrat na dan; ne vzemite več kot 1 tableto v 24 urah; glejte nalepko na pakiranju za opozorila, navodila in druge pomembne informacije; uporabite le po navodilih.
  • Upravičeni do HSA ali FSA

17,41 € 17.41 EUR 17,41 € DDV vključen

Not Available For Sale

(0,19 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Blagovna znamka
  • Število enot
  • Obrazec predmeta
  • Teža predmeta
  • Koristi za izdelke
  • Število postavk
  • Izdelovalec
  • Dimenzije predmeta L x W x H
  • Sestavine
  • Vrsta izdelka
  • Posebne uporabe za proizvode
  • Aktivne sestavine
  • UPC
  • Identifikacijska številka svetovne trgovine
  • Ime vrste paketa
  • Število mrežnih vsebin
  • Vrsta izdelka
  • Teža predmeta
  • Blagovna znamka
  • Sestavine
  • Blagovno ime
  • Opis starostnega območja
  • Vrsta zabojnika
  • Dimenzije postavke
  • Dodatne značilnosti
  • Ciljna uporaba del telesa

Ta kombinacija ne obstaja.

Kontaktirajte nas
Alergija Medicina
Izdelovalec Inc., Dr. Reddy's Laboratories
Sestavine FD&C rdeča št. 40, hipromeloza, premreženi natrijev karmelozat, manitol, Koruzni škrob, Polietilen glikol, Active ingredient: Fexofenadine HCl USP, 180 mg. Inactive ingredients: collodial silicon dioxide, iron oxide black, magesium stearate, powder cellulose and titanium dioxide
Aktivne sestavine Fexofenadine HCl USP, 180 mg
Sestavine hipromeloza, Koruzni škrob, Fd&c Rdeča št. 40, premreženi natrijev karmelozat, Polietilen glikol, Črni železov oksid, manitol, Aktivna sestavina: Fexofenadin Hcl Usp, 180 Mg. neaktivne sestavine: kolodialni silicijev dioksid, Magezijev stearat, Prašek celuloza in titanov dioksid
Blagovna znamka HealthCareAisle
Število enot Število 90
Obrazec predmeta Tablete
Teža predmeta 4,48 unče
Koristi za izdelke Nadzor alergije
Število postavk 1
Dimenzije predmeta L x W x H 2.38 X 2.38 X 4.56 Palci
Vrsta izdelka Alergija Medicina
Posebne uporabe za proizvode Alergija
UPC 848985000666
Identifikacijska številka svetovne trgovine 00848985000666
Ime vrste paketa R
Število mrežnih vsebin 90 Count
Vrsta izdelka Zdravila
Teža predmeta 4.48 Ounce
Blagovna znamka Zdravstveni sistem
Blagovno ime HealthCareAisle
Opis starostnega območja Odrasli
Vrsta zabojnika Steklenica
Dimenzije postavke 2,38 x 2,38 x 4,56 palcev
Dodatne značilnosti Neuporabna
Ciljna uporaba del telesa Oči
  • Buy Four or More Offer

    Prejmite 5 % popusta ob nakupu 4 ali več izdelkov

  • Next Purchase Offer
    Pri naslednjem nakupu prejmite 5% popusta.
  • Ships From(Slovenia)
    Naročila se obdelujejo in pošiljajo iz Brooklyna, ZDA.
  • Delivery Offer(Slovenia)
    Brezplačna dostava pri kvalificiranih naročilih.
Delivery Detail
Ocenjeni časi dostave: 12–26 dni (mednarodno).
3–6 dni (domače).
Safe Checkout
Zagotovljeno varno plačilo
Return Policy

30-dnevna garancija vračila
Nakupi, podprti s samozavestjo, z 30-dnevno podporo vračila.

Free Return Pickup
Brezplačen prevzem vračila na voljo
Poskrbeli bomo za vračila od vaših vrat brez dodatnih stroškov.
SKU
BRSWGGQNOV6RA3LK
Kategorija
Zdravstvena oskrba , Pretirana zdravila , Alergija, Sinus & Astma , Alergija Medicina
Barcode
848985000666
Tags

 

Ali imate notranje in zunanje alergije? Zdravilo HealthCareAisle Alergy Relief tablete (Fexofenadin Hydrochloride USP, 180 mg) se začasno ublažijo zaradi senenega nahoda ali drugih alergij zgornjih dihal, kot so izcedek iz nosu, kihanje, srbenje, solzne oči in srbenje žrela ali nosu. Vsaka izvirna jakost zdravila antihistaminik tableta zagotavlja 24 ur olajšanja alergij v zaprtih prostorih in na prostem. Ta izdelek ne proizvaja ali distribuira Chattem, Inc. (del skupine Sanofi), distributer Allegra Alergy 24 Hour Tablets. Allegra je registrirana blagovna znamka Aventisub LLC.

Pomembne informacije

Varnostne informacije

Ne uporabljajte, če ste kdaj imeli alergijsko reakcijo na ta izdelek ali katero koli njegovo sestavino.

Sestavine

Active ingredient: Fexofenadine HCl USP, 180 mg. Inactive ingredients: collodial silicon dioxide, corn starch, croscarmellose sodium, FD&C Red no. 40, hypromellose, iron oxide black, magesium stearate, mannitol, polyethylene glycol, powder cellulose and titanium dioxide

Pravna odpoved

Izjave o prehranskih dopolnilih FDA ni ocenila in niso namenjene diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni ali zdravstvenega stanja.

Dimenzije proizvodov

2,38 x 2,38 x 4,56 palcev; 4,48 unč

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28255 Gls Group 984230872585 2026-09-29 Track
NC27041 Trackyourparcel 373165001924722338 2026-09-29 Track
NC23744 Trackyourparcel V34648E0008732 2026-09-23 Track
NC17159 Dpd 05167987786858 2026-08-07 Track
NC15330 Dpd 05167987771266 2026-07-21 Track
NC10040 Dpd 05167987734432 2026-07-21 Track

Izjava o omejitvi odgovornosti
Prehranski dodatki niso zdravila. Izdelki, prodani na tej spletni strani, niso namenjeni diagnosticiranju, zdravljenju, ozdravljenju ali preprečevanju kakršne koli bolezni. Če imate zdravstveno stanje, se vedno posvetujte s kvalificiranim zdravstvenim delavcem pred uporabo. Posamezni rezultati se lahko razlikujejo. Z oddajo naročila se strinjate, da boste upoštevali uvozne predpise vaše države. Pokrivamo ustrezne dajatve in davke, kjer je to navedeno.

*Informacije o datumu poteka:
Prosimo, upoštevajte, da se datum poteka lahko razlikuje od serije do serije. Vendar pa zagotavljamo, da imajo vsi izdelki, poslani našim strankam, veljavno dobo uporabe in ne bodo potekli ob času dostave.