Skip to Content
Mucinex Otroški multi-simptom Col Relief Liquid-laives zamašen nos, Chest Congestion, Cough & Mucus, Expectorant & Cough Supressant z dekstrometorfan, Guaifenesin, Fenileprin, 4 oz.

Price:

10,83 €


Mucinex Otroški multi-simptom Col Relief Liquid-laives zamašen nos, Chest Congestion, Cough & Mucus, Expectorant & Cough Supressant z dekstrometorfan, Guaifenesin, Fenileprin, 4 oz.

https://nutricity.si/shop/brswiyitbf4rkdt4-mucinex-otroski-multi-simptom-col-relief-liquid-laives-zamasen-nos-chest-congestion-cough-mucus-expectorant-cough-supressant-z-dekstrometorfan-guaifenesin-fenileprin-4-oz-106777 https://nutricity.si/web/image/product.template/106777/image_1920?unique=22f3b6c

Stock Expiry Date*: 01-03-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • KIDS COLD MEDICINE: Mucinex Children's Multi-Symptom Cold medicine controls cough, provides chest congestion relief, and helps relieve stuffy nose; Use as directed
  • COUGH MEDICINE FOR DAY OR NIGHT: Mucinex Children's may be used day or night for symptom relief; Dextromethorphan HBr helps relieve the impulse to cough to help your child get to sleep
  • REAL MEDICINE: Mucinex Children's Multi-Symptom Cold liquid contains real active ingredients to relieve your child's symptoms; Dextromethorphan HBr is a cough suppressant, Guaifenesin is an expectorant, and Phenylephrine HCl is a nasal decongestant
  • PEDIATRICIAN RECOMMENDED: Mucinex is the #1 Pediatrician Recommended Brand among Non-Homeopathic Children’s Cough / Cold OTC products (IQVIA, ProVoice Survey, May 2025)
  • BIG RELIEF FOR YOUR LITTLE ONE: Mucinex Children's Multi-Symptom Cold very berry flavored liquid is free of alcohol, sugar, and high fructose corn syrup
  • MUCINEX CHILDREN'S LIQUID: Mucinex Children's Multi-Symptom Cold medicine is formulated for children 4 years of age and older; When your child is sick, give them real medicine for the symptom relief they deserve

10,83 € 10.83 EUR 10,83 € DDV vključen

Not Available For Sale

(2,71 € / fl oz)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Blagovna znamka
  • aroma
  • Število enot
  • Obrazec predmeta
  • Teža predmeta
  • Koristi za izdelke
  • Število postavk
  • Način odmerjanja
  • Vrsta prehrane
  • Vključene komponente
  • Izdelovalec
  • Dimenzije predmeta L x W x H
  • Sestavine
  • Vrsta izdelka
  • Posebne uporabe za proizvode
  • Aktivne sestavine
  • Podatki o alergenu
  • UPC
  • Ime modela
  • Identifikacijska številka svetovne trgovine
  • Ime vrste paketa
  • Ciljno občinstvo
  • Vrsta izdelka
  • Teža predmeta
  • Blagovna znamka
  • Sestavine
  • Blagovno ime
  • Opis starostnega območja
  • Vrsta zabojnika
  • Številka dela proizvajalca
  • Številka modela
  • Dimenzije postavke
  • Postavka Nype Name
  • Dodatne značilnosti
  • Ciljna uporaba del telesa

Ta kombinacija ne obstaja.

Kontaktirajte nas
Olajšanje prehlada in gripe
Sestavine glicerin, sorbitol, Sukraloza, propilenglikol, Prečiščena voda, Okusi, FD&C rdeča 40, natrijev benzoat, Xanthan Gum., edetate disodium, Propyl Gallate, Nasal Decongestant. Inactive Ingredients: Anhydrous Citric Acid, Active Ingredients: In Each 5 ml: Dextromethorphan HBr (5 mg), Guaifenesin (100 mg), Phenylephrine HCl (2.5 mg). Purposes. Cough Suppressant, Expectorant, Trisodium Citrate Dihydrate (May Contain This Ingredient)
Sestavine Glicerin, Prečiščena voda, Orbitol, arome, Cr, Glikol, Natrijev benzoat, Fd&c rdeča 40, Edetat dinatrijev, Xanthan Gum., Aktivne sestavine: V vsakem 5 ML: Dekstrometorfan Hbr (5 Mg), Guaifenesin (100 Mg), Fenilefrin Hcl (2,5 Mg). Nameni. Zatiranje kašlja, Pričakovani, Dekongestiv Nasal. Neaktivne sestavine: brezvodna citronska kislina, propil galat, Trinatrijev citrat dihidrat (lahko vsebuje to sestavino)
Blagovna znamka Mucinex
aroma Zelo Berry
Število enot 4 Ounce
Obrazec predmeta tekoči
Teža predmeta 0,31 unce
Koristi za izdelke Olajšanje kašlja
Število postavk 1
Način odmerjanja tekoči
Vrsta prehrane Brez glutena
Vključene komponente Multi-Symptom Cold reliever
Izdelovalec Reckitt Benckiser Healthcare
Dimenzije predmeta L x W x H 1,97 X 1,97 X 5,63 Palcev
Vrsta izdelka Olajšanje prehlada in gripe
Posebne uporabe za proizvode hladna bolečina
Aktivne sestavine Acetaminfen
Podatki o alergenu Soja
UPC 363824010649
Ime modela Mucinex
Identifikacijska številka svetovne trgovine 00363824010649
Ime vrste paketa Škatla
Ciljno občinstvo Otroci z unisexom
Vrsta izdelka Zdravila
Teža predmeta 0,31 unce
Blagovna znamka Mucinex
Blagovno ime Mucinex
Opis starostnega območja Mali.
Vrsta zabojnika Steklenica
Številka dela proizvajalca 6382484823
Številka modela 6382484823
Dimenzije postavke 1.97 x 1.97 x 5.63 inches
Postavka Nype Name Mucinex
Dodatne značilnosti Ciljno
Ciljna uporaba del telesa Ball of Foot
  • Buy Four or More Offer

    Prejmite 5 % popusta ob nakupu 4 ali več izdelkov

  • Next Purchase Offer
    Pri naslednjem nakupu prejmite 5% popusta.
  • Ships From(Slovenia)
    Naročila se obdelujejo in pošiljajo iz Brooklyna, ZDA.
  • Delivery Offer(Slovenia)
    Brezplačna dostava pri kvalificiranih naročilih.
Delivery Detail
Ocenjeni časi dostave: 12–26 dni (mednarodno).
3–6 dni (domače).
Safe Checkout
Zagotovljeno varno plačilo
Return Policy

30-dnevna garancija vračila
Nakupi, podprti s samozavestjo, z 30-dnevno podporo vračila.

Free Return Pickup
Brezplačen prevzem vračila na voljo
Poskrbeli bomo za vračila od vaših vrat brez dodatnih stroškov.

 

Mucinex Children's Multi-Symptom Cold medicine provides symptom relief for your child so they can get back to being a kid. This kids nasal decongestant, expectorant, and cough suppressant has real active ingredients for real symptom relief. Dextromethorphan HBr helps reduce the impulse to cough and the intensity of coughing. Guaifenesin helps relieve chest congestion and thins & loosens mucus. Phenylephrine HCl provides stuffy nose relief. This very berry flavored children's cough and cold medicine may be used day or night for symptom relief. Mucinex Children's Multi-Symptom Cold liquid helps relieve kids' cough to help them get to sleep, which means you'll both be happier in the morning. Trust the #1 Pediatrician Recommended Brand (among Non-Homeopathic Children’s Cough / Cold OTC products, IQVIA, ProVoice Survey, May 2023).
This product contains 4 Fl Oz with one dosing cup. For kids 4 years of age and older.
ACTIVE INGREDIENTS:
Dextromethorphan HBr 5 mg - Cough Suppressant
Guaifenesin 100 mg - Expectorant
Phenylephrine HCl 2.5 mg - Nasal Decongestant
Looking for cold and flu medicine for adults? Mucinex offers a wide range of cough, cold and flu medicine products for adults and kids. Stock up & be prepared for all those daycare & school bugs your little one is bound to bring home.

Zdravilo Mucinex

Olajšajte najhujše simptome prehlada vašega otroka z otroškim Mucinex multi-Simptom hladno tekočino v Very Berry Flavor in pomagajte otroku, da se počuti bolje.

Relieves Multiple Cold Symptoms

Otroški Mucinex Multi-Simptom Cold Liquid pomaga lajšati zamašen nos in kašelj vašega otroka in se razide in sprosti sluz, ki povzroča zastoj v prsih.

Great-Tasting Flavor and Easy-to-Take Form

Otroški Mucinex Multi-Simptom Cold Liquid je na voljo v okusu odličnega jagodičja. Ima neumiljeno formulo in prihaja v priročni tekoči obliki.

Mucinex: #1 with Doctors, Pharmacists, and Consumers

You're too busy with family, home, and work to let sickness slow you down. You need a brand you can trust to get the job done. That's why there's Mucinex. Mucinex is the #1 doctor recommended1, #1 pharmacist recommended2 and #1 most popular4 OTC expectorant brand. Mucinex products all have the dependable, mucus-busting power to show Mr. Mucus the way out of your system, so your family can keep up with life.

What's in the Box

Otroški Mucinex Multi-Simptom Cold Liquid, Very Berry (4 Ounces).

Children's Mucinex Multi-Symptom Cold Liquid

Relieves these Symptoms:
  • Stuffy nose
  • Chest congestion
  • Mucus buildup

Uporabite po navodilih.

More Children's Mucinex Products for All of Their Worst Symptoms

Children's LiquidsChest CongestionDry CoughNasal CongestionFever/HeadacheSore Throat Chest Congestionx Coughxx Stuffy Nose & Coldxx Multi-Symptom Coldx xx Multi-Symptom Cold & Feverx xxx Cold, Cough & Sore Throatxxx x Children's Mini-MeltsChest CongestionDry CoughNasal CongestionFever/HeadacheSore Throat Chest Congestionx Coughxx

1 Mucinex is the #1 doctor-recommended OTC expectorant among internists, general practitioners, and family practitioners. IMS Health, NDTI (National Disease Therapeutic Index), MAT 52 Weeks Ending March 2012.
2 OTC Expectorants: 2012 Survey of Pharmacist Recommendations: Pharmacy Times, June 2012.
3 Among Adult Expectorants and Adult Multisymptom Cold or Flu products. Pharmacy Today Annual Over-the-Counter Survey, February 2012.
4 Based on Symphony IRI unit sales data for the 52-week period ending November 25, 2012.

Pomembne informacije

Varnostne informacije

Zdravilo shranjujte nedosegljivo otrokom! Shranjujte pri sobni temperaturi.

Sestavine

Active Ingredients: In Each 5 ml: Dextromethorphan HBr (5 mg), Guaifenesin (100 mg), Phenylephrine HCl (2.5 mg). Purposes. Cough Suppressant; Expectorant; Nasal Decongestant. Inactive Ingredients: Anhydrous Citric Acid, Edetate Disodium, FD&C Red 40, Flavors, Glycerin, Propylene Glycol, Propyl Gallate, Purified Water, Sodium Benzoate, Sorbitol, Sucralose, Trisodium Citrate Dihydrate (May Contain This Ingredient), Xanthan Gum.

Navodila

Please follow label instructions.

Pravna odpoved

Izjave o prehranskih dopolnilih FDA ni ocenila in niso namenjene diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni ali zdravstvenega stanja.

Dimenzije proizvodov

1,97 x 1,97 x 5,63 palcev; 0,31 unče

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28255 Gls Group 984230872585 2026-09-29 Track
NC27041 Trackyourparcel 373165001924722338 2026-09-29 Track
NC23744 Trackyourparcel V34648E0008732 2026-09-23 Track
NC17159 Dpd 05167987786858 2026-08-07 Track
NC15330 Dpd 05167987771266 2026-07-21 Track
NC10040 Dpd 05167987734432 2026-07-21 Track

Izjava o omejitvi odgovornosti
Prehranski dodatki niso zdravila. Izdelki, prodani na tej spletni strani, niso namenjeni diagnosticiranju, zdravljenju, ozdravljenju ali preprečevanju kakršne koli bolezni. Če imate zdravstveno stanje, se vedno posvetujte s kvalificiranim zdravstvenim delavcem pred uporabo. Posamezni rezultati se lahko razlikujejo. Z oddajo naročila se strinjate, da boste upoštevali uvozne predpise vaše države. Pokrivamo ustrezne dajatve in davke, kjer je to navedeno.

*Informacije o datumu poteka:
Prosimo, upoštevajte, da se datum poteka lahko razlikuje od serije do serije. Vendar pa zagotavljamo, da imajo vsi izdelki, poslani našim strankam, veljavno dobo uporabe in ne bodo potekli ob času dostave.