Tylenol Extra Jakost Acetaminofen hitro sproščanje Geli, Pain Reliever in Fever Reducer Medicine, Gelcaps z Laser-Drilled Holes, 500 mg acetatfen, 225 Število
Stock Expiry Date*: 27-09-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- 225-števanje Tylenol Extra Strength Rapid Release Gels lajšanje bolečine zdravilo z acetaminofen delo hitro začasno lajšanje manjših bolečin in bolečin, glavoboli, in pomaga zmanjšati vročino
- Each gelcap features laser-drilled holes to quickly release pain medicine and contains 500 mg of acetaminophen for fast, effective extra strength pain relief. Won’t irritate the stomach like ibuprofen can.
- Uporaba kot zmanjšanje zvišane telesne temperature in lajšanje manjših bolečin, vključno z glavobolom, hrbtenico, zobobolom, menstrualnimi in predmenstrualnimi krči, manjšo bolečino pri artritisu, bolečinami v sklepih in mišicah ter bolečino, ki jo povzroča prehlad in gripa
- S 500 mg acetaminofena na gelsko kapico ta dodatna jakost zdravila za lajšanje bolečine v ustih hitro učinkuje in jo lahko uporabljajo odrasli in otroci, ki so stari 12 let ali več.
- Zdravnik #1 je priporočil lajšanje bolečin in zmanjšanje zvišane telesne temperature.
| Sestavine | FD&C rdeča št. 40, Želatina, propilenglikol, Titanov dioksid, hipromeloza, natrijev lavril sulfat, Magnezijev stearat, metilparaben, Polietilen glikol, Natrijev škrob Glikolat, Spremenjen škrob, polisorbat 80, propilparaben, Želatiniran škrob, karboksimetilceluloza natrij, powdered cellulose, železov oksid, FD&C Blue št. 1, Active ingredient (in each gelcap) Purpose Acetaminophen 500 mg..........Pain reliever/fever reducer Inactive ingredients benzyl alcohol, butylparaben, D&C yellow no. 10, edetate calcium disodium, Rdeči železov oksid, sodium propionate, yellow iron oxide |
| Posebne uporabe za proizvode | Hladno, zvišana telesna temperatura, Artritis |
| Sestavine | Gel, hipromeloza, Magnezijev stearat, Polietilen, Titanov dioksid, Želatina, Natrijev lavrilsulfat, Železov oksid, Modra št. 1, Rdeča št. 40, Natrijev škrob, Spremenjen škrob, Rdeči železov oksid, Polisorbat 80, propilen glikol, D&c Rumena št. 10, etilparaben, propilparaben, Celuloza v prahu, Karboksimetilceluloza Natrij, Rumeni železov oksid, Natrijev propionat, Acetamol 500 Mg, butilparaben, Edetat kalcijev dinatrijev |
| aroma | Brez arome |
| Število enot | Število 225 |
| Obrazec predmeta | Kapsula |
| Teža predmeta | 0,44 funta |
| Koristi za izdelke | Olajšanje bolečine v ustih |
| Število postavk | 1 |
| Vključene komponente | Protective Case |
| Izdelovalec | Kenvue |
| Dimenzije predmeta L x W x H | 2.44 X 5,5 X 2,44 Palcev |
| Vrsta izdelka | Acetaminfen |
| Aktivne sestavine | Acetaminfen |
| Ime modela | Tylenol Extra Strength |
| Identifikacijska številka svetovne trgovine | 00300450488305 |
| Ime vrste paketa | Steklenica |
| Ciljno občinstvo | Odrasle osebe z enospolnim spolom |
| Vrsta izdelka | Zdravila |
| Blagovna znamka | Tilenol |
| Število mrežnih vsebin | 225 Count |
| Blagovno ime | Tylenol |
| Opis starostnega območja | Odrasli |
| Vrsta zabojnika | Steklenica |
| Številka dela proizvajalca | 507156 |
| Številka modela | 507156 |
| Dimenzije postavke | 2.44 x 5.5 x 2.44 inches |
| Dodatne značilnosti | Hitro ukrepanje |
| Ciljna uporaba del telesa | Nazaj |
-
Prejmite 5 % popusta ob nakupu 4 ali več izdelkov
-
Pri naslednjem nakupu prejmite 5% popusta.
-
Naročila se obdelujejo in pošiljajo iz Brooklyna, ZDA.
-
Brezplačna dostava pri kvalificiranih naročilih.
3–6 dni (domače).
30-dnevna garancija vračila
Nakupi, podprti s samozavestjo, z 30-dnevno podporo vračila.
SKU |
BRSWKGQAOQPAI2YV |
Kategorija |
Zdravstvena oskrba , Pretirana zdravila , Reševalci bolečine , Neaspirin , Acetaminfen |
Barcode |
00300450488305 |
Tags |
Tylenol ekstra moč hitro sprostitev Geli delujejo s hitrostjo življenja za začasno lajšanje manjših bolečin, kot so glavoboli, in zmanjšanje vročine. Vsak gelkap ima edinstvene lasersko drill luknje in hitro sprošča zdravilo proti bolečinam. Te hitro delujoče kapele za lajšanje bolečine vsebujejo 500 mg paracetamol za učinkovito dodatno obvladovanje bolečine. Tylenol Extra Strength Rapid Release Gels se lahko uporablja za zdravljenje manjših bolečin in bolečin, lajšanje bolečine, ki jih bolečine v hrbtu, zoboboli, pogosti prehlad, manjše bolečine artritisa, predmenstrualne in menstrualne krče. Od #1 zdravnik priporoča blagovno znamko za lajšanje bolečine in zmanjšanje zvišane telesne temperature, ta dodatna moč acetaminofen lajšanje bolečine je indiciran za odrasle in otroke, stare 12 let in več. Le Tylenol Rapid Release Gels imajo lasersko zasute luknje – hitro sproščajo zdravilo proti bolečinam za hitro lajšanje bolečin.
Pomembne informacije
Varnostne informacije
Opozorilo za jetra: Ta izdelek vsebuje acetaminofen. Hude poškodbe jeter se lahko pojavijo, če vzamete več kot 4.000 mg paracetamol v 24 urah Z drugimi zdravili, ki vsebujejo acetaminofen 3 ali več alkoholnih pijač vsak dan, medtem ko uporabljate ta izdelek Alergija opozorilo: acetaminofen lahko povzroči hude kožne reakcije. Simptomi lahko vključujejo: kožni pordelost mehurji izpuščaj Če pride do kožne reakcije, takoj prenehajte uporabljati zdravilo in poiščite zdravniško pomoč. Ne uporabljajte Z nobenim drugim zdravilom, ki vsebuje paracetamol (predpisovanje ali brez recepta). Če niste prepričani, ali zdravilo vsebuje paracetamol, se posvetujte z zdravnikom ali s farmacevtom. Če ste alergični na paracetamol ali katero koli neaktivno sestavino tega izdelka. Pred uporabo zdravnika vprašajte, če imate jetrno bolezen. Pred uporabo zdravnika ali farmacevta vprašajte, ali jemljete zdravilo za redčenje krvi, varfarin. Če se bolečina poslabša ali traja več kot 10 dni, se zvišana telesna temperatura poslabša ali traja več kot 3 dni, se pojavijo novi simptomi. To so lahko znaki resnega stanja. Če ste noseči ali dojite, se pred uporabo posvetujte z zdravnikom. Zdravilo shranjujte nedosegljivo otrokom! Opozorilo o prevelikem odmerjanju: V primeru prevelikega odmerjanja takoj poiščite zdravniško pomoč ali se obrnite na Center za nadzor strupov. (1-800-222-1222) Hitra zdravniška pomoč je nujna tako za odrasle kot tudi za otroke, tudi če ne opazite nobenih znakov alisimptomov.
Indikacije
Temporarily relieves minor aches and pains due to, headache, muscular aches, backache, minor pain of arthritis, the common cold, toothache, premenstrual and menstrual cramps, Temporarily reduces fever
Sestavine
Active ingredient (in each gelcap) Purpose Acetaminophen 500 mg..........Pain reliever/fever reducer Inactive ingredients benzyl alcohol, butylparaben, carboxymethylcellulose sodium, D&C yellow no. 10, edetate calcium disodium, FD&C blue no. 1, FD&C red no. 40, gelatin, hypromellose, iron oxide, magnesium stearate, methylparaben, modified starch, polyethylene glycol, polysorbate 80, powdered cellulose, pregelatinized starch, propylene glycol, propylparaben, red iron oxide, sodium lauryl sulfate, sodium propionate, sodium starch glycolate, titanium dioxide, yellow iron oxide
Navodila
Ne jemljite zdravila, večjega od predpisanega (glejte opozorilo o prevelikem odmerjanju). Odrasli in otroci, stari 12 let in več: Vzemite 2 gelska pokrovčka vsakih 6 ur, medtem ko simptomi zadnji Ne jemljite več kot 6 gelskih kapic v 24 urah, razen če vam tako naroči zdravnik. Otroci, mlajši od 12 let: Vprašajte zdravnika Drugi podatki Shranjujte pri temperaturi od 20 do 25 °C (68 do 77 °F). Izogibajte se visoki vlažnosti. Ne uporabljajte, če je notranji pečat folije z napisom "TYLENOL" zlomljen ali manjka Vprašanja ali komentarji? klic 1-877-895-3665 (brez cestnine) ali 215-273-8755 (zbirka)
Pravna odpoved
Izjave o prehranskih dopolnilih FDA ni ocenila in niso namenjene diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni ali zdravstvenega stanja.
Dimenzije proizvodov
2.44 x 5,5 x 2,44 palcev; 7,04 unč
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC28255 | Gls Group | 984230872585 | 2026-09-28 | Track |
| NC27041 | Trackyourparcel | 373165001924722338 | 2026-09-28 | Track |
| NC23744 | Trackyourparcel | V34648E0008732 | 2026-09-23 | Track |
| NC17159 | Dpd | 05167987786858 | 2026-08-07 | Track |
| NC15330 | Dpd | 05167987771266 | 2026-07-21 | Track |
| NC10040 | Dpd | 05167987734432 | 2026-07-21 | Track |
Izjava o omejitvi odgovornosti
Prehranski dodatki niso zdravila. Izdelki, prodani na tej spletni strani, niso namenjeni diagnosticiranju, zdravljenju, ozdravljenju ali preprečevanju kakršne koli bolezni. Če imate zdravstveno stanje, se vedno posvetujte s kvalificiranim zdravstvenim delavcem pred uporabo. Posamezni rezultati se lahko razlikujejo. Z oddajo naročila se strinjate, da boste upoštevali uvozne predpise vaše države. Pokrivamo ustrezne dajatve in davke, kjer je to navedeno.
*Informacije o datumu poteka:
Prosimo, upoštevajte, da se datum poteka lahko razlikuje od serije do serije. Vendar pa zagotavljamo, da imajo vsi izdelki, poslani našim strankam, veljavno dobo uporabe in ne bodo potekli ob času dostave.









