Skip to Content
Zyrtec 24 ur Alergija Relief tablete, Notranja & Zunanja Alergija Medicina z 10 mg Cetirizine HCl per Antihistaminik Tableta, Relief of Alergies, 60 štev.

Price:

33,89 €


Zyrtec 24 ur Alergija Relief tablete, Notranja & Zunanja Alergija Medicina z 10 mg Cetirizine HCl per Antihistaminik Tableta, Relief of Alergies, 60 štev.

https://nutricity.si/shop/brswyga7cmdrmhta-zyrtec-24-ur-alergija-relief-tablete-notranja-zunanja-alergija-medicina-z-10-mg-cetirizine-hcl-per-antihistaminik-tableta-relief-of-alergies-60-stev-89345 https://nutricity.si/web/image/product.template/89345/image_1920?unique=d020457

Stock Expiry Date*: 08-04-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • 60-števna steklenička zdravila Zyrtec 24 ur Alergija Relief tablete s cetirizin HCl zagotavlja močno lajšanje najhujših notranjih in zunanjih simptomov alergije, vključno z izcedkom iz nosu, kihanjem, srbenjem, solznimi očmi ter srbečim nosom in grlom
  • Ta močan antihistaminik vsebuje 10 mg cetirizinijevega klorida v vsaki antialergični tableti za zdravljenje alergij v zaprtih prostorih, ki jih povzročajo prah, plesen in hišni dander, kot tudi sezonske alergije na prostem, ki jih povzročajo cvetni prah, plevel in trava
  • Get effective hay fever& seasonal allergy relief & relief from other upper respiratory allergies with the 24-hour allergy medicine from Zyrtec, the #1 allergist-recommended brand among over the counter oral antihistamines
  • Primerno za tiste, ki so stari 6 let in več, to zdravilo za lajšanje simptomov alergije s cetirizin HCl zagotavlja močno, učinkovito lajšanje alergije v zaprtih prostorih in na prostem za 24 ur v samo enem odmerku
  • These prescription-strength cetirizine HCl allergy medicine tablets work fast* & stay strong by providing all-day relief from your allergies. Zyrtec Allergy Tabs are HSA and FSA eligible, check with your plan for complete coverage details

33,89 € 33.89 EUR 33,89 € DDV vključen

Not Available For Sale

(0,56 € / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Število enot
  • Obrazec predmeta
  • Teža predmeta
  • Koristi za izdelke
  • Število postavk
  • Način odmerjanja
  • Vključene komponente
  • Izdelovalec
  • Sestavine
  • Vrsta izdelka
  • Posebne uporabe za proizvode
  • Aktivne sestavine
  • Podatki o alergenu
  • UPC
  • Ime modela
  • Ime vrste paketa
  • Ciljno občinstvo
  • Sestavine
  • Število mrežnih vsebin
  • Blagovna znamka
  • Vrsta izdelka
  • Neto teža vsebine
  • Blagovno ime
  • Opis starostnega območja
  • Vrsta zabojnika
  • Številka dela proizvajalca
  • Številka modela
  • Dimenzije postavke
  • Postavka Nype Name
  • Dodatne značilnosti
  • Ciljna uporaba del telesa

Ta kombinacija ne obstaja.

Kontaktirajte nas
Alergija Medicina
Način odmerjanja Tablete, Kapsula
Vključene komponente Zyrtec 24 Hour Allergy Relief Tablets, Indoor & Outdoor Allergy Medicine with 10 mg Cetirizine HCl per Antihistamine Tablet, Relief from Runny Nose, Sneezing, Itchy Eyes & More, 60 ct
Sestavine Titanov dioksid, hipromeloza, Magnezijev stearat, mikrokristalna celuloza, premreženi natrijev karmelozat, Polietilen glikol, Laktoza monohidrat, Active ingredient (in each tablet): Purpose Cetirizine HCl 10 mg ..................................... Antihistamine Inactive ingredients: colloidal silicon dioxide
Ime modela 60 Ct, Zyrtec 24 Hour Allergy Relief Tablets, Indoor & Outdoor Allergy Medicine with 10 mg Cetirizine HCl per Antihistamine Tablet, Relief from Runny Nose, Sneezing, Itchy Eyes & More
Sestavine hipromeloza, Titanov dioksid, Ikrokristalinska celuloza, Magnezijev stearat, Laktoza monohidrat, Polietilen glikol, premreženi natrijev karmelozat, Aktivna sestavina (v vsaki tableti): Namen Cetirizin Hcl 10 Mg ..................................... Antihistaminiki Neaktivne sestavine: koloidni silicijev dioksid
Postavka Nype Name Zyrtec 24 Hour Allergy Relief Tablets, Indoor & Outdoor Allergy Medicine with 10 mg Cetirizine HCl per Antihistamine Tablet, Relief from Runny Nose, Sneezing, Itchy Eyes & More, 60 ct
Število enot 60,0 Število
Obrazec predmeta Tableta
Teža predmeta 10 miligramov
Koristi za izdelke Nadzor alergije
Število postavk 1
Izdelovalec Kenvue
Vrsta izdelka Alergija Medicina
Posebne uporabe za proizvode Alergija
Aktivne sestavine Hidroklorid
Podatki o alergenu Laktoza
UPC 300450206602
Ime vrste paketa Pretisni omot
Ciljno občinstvo Odrasle osebe z enospolnim spolom
Število mrežnih vsebin Število 60
Blagovna znamka Zyrtec
Vrsta izdelka Zdravila
Neto teža vsebine 0.08 Pounds
Blagovno ime Zyrtec
Opis starostnega območja 6 years of age and older
Vrsta zabojnika Steklenica
Številka dela proizvajalca 1686990
Številka modela 1686990
Dimenzije postavke 1.69 x 4.3 x 4.56 inches
Dodatne značilnosti Hitro ukrepanje
Ciljna uporaba del telesa Oči
  • Buy Four or More Offer

    Prejmite 5 % popusta ob nakupu 4 ali več izdelkov

  • Next Purchase Offer
    Pri naslednjem nakupu prejmite 5% popusta.
  • Ships From(Slovenia)
    Naročila se obdelujejo in pošiljajo iz Brooklyna, ZDA.
  • Delivery Offer(Slovenia)
    Brezplačna dostava pri kvalificiranih naročilih.
Delivery Detail
Ocenjeni časi dostave: 12–26 dni (mednarodno).
3–6 dni (domače).
Safe Checkout
Zagotovljeno varno plačilo
Return Policy

30-dnevna garancija vračila
Nakupi, podprti s samozavestjo, z 30-dnevno podporo vračila.

Free Return Pickup
Brezplačen prevzem vračila na voljo
Poskrbeli bomo za vračila od vaših vrat brez dodatnih stroškov.
SKU
BRSWYGA7CMDRMHTA
Kategorija
Zdravstvena oskrba , Pretirana zdravila , Alergija, Sinus & Astma , Alergija Medicina
Barcode
300450206602
Tags

 

Zyrtec Alergija Relief Medicine Tablete ublažijo najhujše notranje in zunanje simptome alergije, vključno s simptomi sezonskih alergij, alergij na hišne živali in še več. 10 miligramov cetirizinijevega klorida na tableto antihistaminika, to zdravilo, ki ga predpisujejo, zagotavlja 24 ur olajšanja skupnih simptomov senenega nahoda in drugih alergij zgornjih dihal, vključno z izcedkom iz nosu, kihanjem, srbenjem oči in srbenjem nosu ali grla. Iz #1 alergistično-priporočeno blagovno znamko med OTC ustne antihistaminike, te celodnevne tablete proti alergijam učinkovito obravnavajo alergije v zaprtih prostorih, ki jih povzroča prah, plesen, in hišne dander, kot tudi zunanje sezonske alergije iz cvetnega prahu, plevela in trave. Za hitro in učinkovito lajšanje simptomov alergije, to 24 urno zdravilo za alergijo začne delovati v 1 uri in deluje dvakrat bolj trdo, ko ga vzamete naslednji dan. Primerno za starost 6 let in več, Zyrtec tablete ponuja trajno lajšanje vaše najhujše alergijesimptomov.

Pomembne informacije

Varnostne informacije

Ne uporabljajte, če ste kdaj imeli alergijsko reakcijo na to zdravilo ali katero koli njegovo sestavino ali na antihistaminik, ki vsebuje hidroksizin. Pred uporabo zdravnika vprašajte, če imate obolenje jeter ali ledvic. Zdravnik bo presodil, ali potrebujete drugačen odmerek. Pred uporabo se posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom, če jemljete pomirjevala ali pomirjevala. Pri uporabi tega zdravila se lahko pojavi zaspanost ■ izogibajte se alkoholnim pijačam ■ alkoholu, sedativi in pomirjevala lahko povečajo zaspanost ■ bodite previdni pri vožnji motornega vozila ali upravljanju s stroji. Takoj poiščite zdravniško pomoč. Če ste noseči ali dojite: ■ če dojite: ni priporočljivo ■ če ste noseči: pred uporabo vprašajte zdravnika. Zdravilo shranjujte nedosegljivo otrokom! V primeru prevelikega odmerjanja takoj poiščite zdravniško pomoč ali se obrnite na Center za nadzor strupov. (1-800-222-1222)

Sestavine

Zdravilna učinkovina (v vsaki tableti): Namen Cetirizin HCl 10 mg .................................. Antihistaminiki Neaktivne sestavine: koloidni silicijev dioksid, premreženi natrijev karmelozat, hipromeloza, laktoza monohidrat, magnezijev stearat, mikrokristalna celuloza, polietilenglikol, titanov dioksid

Navodila

Pomembno: Pred uporabo preberite vse informacije o zdravilu. Shranite to polje za pomembne informacije. ne vzemite več kot ene 10 mg tablete v 24 urah. 5 mg zdravilo je lahko primerno za manj hude simptome. odrasli 65 let in več vprašajte zdravnika otroci, mlajši od 6 let, vprašajte zdravnika, ki ima obolenje jeter ali ledvic, vprašajte zdravnika Drugi podatki ■ shranjujte pri temperaturi od 20° do 25°C (68° do 77°F) ■ ne uporabite, če je notranji pečat folije z napisom “Zatesnjeno za vašo varnost” zlomljen ali manjka ■ izpolnjuje USP Dissolution Test 2 Vprašanja? klic 1-800-343-7805 (brez cestnine) ali 215-273-8755 (zbirka)

Pravna odpoved

Izjave o prehranskih dopolnilih FDA ni ocenila in niso namenjene diagnosticiranju, zdravljenju, zdravljenju ali preprečevanju katere koli bolezni ali zdravstvenega stanja.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

6 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28255 Gls Group 984230872585 2026-09-29 Track
NC27041 Trackyourparcel 373165001924722338 2026-09-29 Track
NC23744 Trackyourparcel V34648E0008732 2026-09-23 Track
NC17159 Dpd 05167987786858 2026-08-07 Track
NC15330 Dpd 05167987771266 2026-07-21 Track
NC10040 Dpd 05167987734432 2026-07-21 Track

Izjava o omejitvi odgovornosti
Prehranski dodatki niso zdravila. Izdelki, prodani na tej spletni strani, niso namenjeni diagnosticiranju, zdravljenju, ozdravljenju ali preprečevanju kakršne koli bolezni. Če imate zdravstveno stanje, se vedno posvetujte s kvalificiranim zdravstvenim delavcem pred uporabo. Posamezni rezultati se lahko razlikujejo. Z oddajo naročila se strinjate, da boste upoštevali uvozne predpise vaše države. Pokrivamo ustrezne dajatve in davke, kjer je to navedeno.

*Informacije o datumu poteka:
Prosimo, upoštevajte, da se datum poteka lahko razlikuje od serije do serije. Vendar pa zagotavljamo, da imajo vsi izdelki, poslani našim strankam, veljavno dobo uporabe in ne bodo potekli ob času dostave.